Agroturystyka Bieszczady, noclegi - miejsce wypoczynku w górach

2015

Było minęło

04.01.2015

Daleko Od Miasta - DomoPLUS w Sosnowym Dworze

Ależ ten czas leci… Już dobrą chwilę temu, bo na początku października, gościliśmy ekipę naszej ulubionej stacji Domo+. Przez 4 dni Sosnowy Dwór był planem filmowym kolejnego odcinka "Daleko od miasta", nasza historia - jego scenariuszem, a nasze skromne osoby - głównymi bohaterami.

To bardzo miłe, że nasz pomysł na życie, szalone decyzje i ciężka praca (której owocem jest Sosnowy) zostały uznane przez Magdę Kov'cin (pomysłodawczynię i producentkę programu) na tyle interesujące, by poświęcić nam jeden z odcinków.

Jakub Kowalczyk (kamera i realizacja) i Tomasz Głowacki (kamera) od świtu do późnej nocy starali się znaleźć jak najlepsze ujęcie naszego "kawałka nieba" i mam ogromną nadzieję nas również…!!

Dźwiękowiec - Grzegorz Kucharski - mimo wielu dystraktorów (pralki, kosiarki, zmywarki), jak na profesjonalistę przystało dawał radę wyłowić to, co było istotą sprawy.

Natalia Sosin - prowadząca, cierpliwie słuchała naszych opowieści.

Muszę przyznać, że te 4 dni były dla nas wspaniałą przygodą. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania w to co robią. Mogliśmy poznać kulisy pracy na planie. Ale też przez te 4 dni uświadomiliśmy sobie, jak dużo udało nam się osiągnąć przez te 7 lat bieszczadzkiej historii. I nie mam na myśli tego, że zbudowaliśmy 3 domy, stajnię i prawie "ogarnęliśmy" teren wokół. Myślę o tym, że udało nam się (mimo przeciwności losu, a może właśnie przez nie…) stworzyć miejsce, do którego chcą przyjeżdżać ludzie z całej polski i świata, ale co ważniejsze chcą do nas wracać!