Z ycia dworu

Daleko Od Miasta - DomoPLUS w Sosnowym Dworze

04 stycze 2015

Ależ ten czas leci... Już dobrą chwilę temu, bo na początku października, gościliśmy ekipę naszej ulubionej stacji Domo+. Przez 4 dni Sosnowy Dwór był planem filmowym kolejnego odcinka "Daleko od miasta", nasza historia - jego scenariuszem, a nasze skromne osoby - głównymi bohaterami.

To bardzo miłe, że nasz pomysł na życie, szalone decyzje i ciężka praca (której owocem jest Sosnowy) zostały uznane przez Magdę Kov'cin ( pomysłodawczynię i producentkę programu) na tyle interesujące, by poświęcić nam jeden z odcinków.

Jakub Kowalczyk (kamera i realizacja) i Tomasz Głowacki (kamera) od świtu do późnej nocy starali się znaleźć jak najlepsze ujęcie naszego "kawałka nieba" i mam ogromną nadzieję nas również...!!

Dźwiękowiec - Grzegorz Kucharski - mimo wielu dystraktorów (pralki, kosiarki, zmywarki), jak na profesjonalistę przystało dawał radę wyłowić to, co było istotą sprawy.

Natalia Sosin - prowadząca, cierpliwie słuchała naszych opowieści.

Muszę przyznać, że te 4 dni były dla nas wspaniałą przygodą. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, pełnych pasji i zaangażowania w to co robią. Mogliśmy poznać kulisy pracy na planie. Ale też przez te 4 dni uświadomiliśmy sobie, jak dużo udało nam się osiągnąć przez te 7 lat bieszczadzkiej historii. I nie mam na myśli tego, że zbudowaliśmy 3 domy, stajnię i prawie "ogarnęliśmy" teren wokół. Myślę o tym, że udało nam się (mimo przeciwności losu, a może właśnie przez nie....) stworzyć miejsce, do którego chcą przyjeżdżać ludzie z całej polski i świata, ale co ważniejsze chcą do nas wracać !  

 Podziel si z nami swoj opini!

----
Mała rzecz a cieszy... - 20 czerwiec 2015
"Mikołajowe" spotkanie klasowe - 15 czerwiec 2015
Krysia zawsze jest wśród nas - 01 kwiecie 2015
Pracuj z nami w Sosnowym Dworze - 01 kwiecie 2015
Gdzie jesteś wiosno... - 13 marzec 2015
16 luty 2015 - Poranek
17 stycze 2015 - Monochromatycznie
12 stycze 2015 - Oferta pracy w Sosnowym Dworze
04 stycze 2015 - Daleko Od Miasta - DomoPLUS w...

----

Copyright © 2006-2009 SOSNOWY DWR. Wszystkie fotografie w serwisie objte s ochron prawn
na podstawie Ustawy o prawie autorskim i nie mog by publikowane i kopiowane bez pisemnej zgody autora