Atrakcje

Nordic Walking

Marsz - jest to najbardziej naturalna aktywność ruchowa, wzbogacona o uruchomienie obręczy barkowej poprzez użycie specjalnie zaprojektowanych kijów. Kije te są pewnym połączeniem kijów trekkingowych, jak i nart biegowych. Specjalne uchwyty umożliwiają przeniesienie obciążeń zarówno ze stawów kolanowych i kręgosłupa.

Technika marszu jest też pewnym połączeniem marszu tradycyjnego (bez użycia kijów) lub chodu sportowego z techniką jazdy na nartach biegowych – odpychania się od podłoża. Prostota i łatwość takiej aktywności a zarazem jej bezpieczeństwo umożliwia uczestnictwo w niej osób z różnego przedziału wiekowego i różnej kondycji fizycznej. Można uprawiać Nordic Walking w każdym klimacie, w dowolnym terenie, na wszystkich nawierzchniach i co ważne - przez cały rok i przez każdego!!!
 
Jak zacząć uprawianie Nordic Walking.

Aby rozpocząć zajęcia z Nordic Walking nie potrzeba wiele. Poza chęcią wyjścia, ruszenia się z domu potrzebne jest wygodne obuwie dostosowane do warunków atmosferycznych i pory roku, ubranie sportowe – wygodne do marszu oraz para kijów do Nordic Walking.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt:

Tel.: +48 601 066 866
Tel.: +48 603 109 128
Mail: piotr@sosnowydwor.plCopyright © 2006-2009 SOSNOWY DWR. Wszystkie fotografie w serwisie objte s ochron prawn
na podstawie Ustawy o prawie autorskim i nie mog by publikowane i kopiowane bez pisemnej zgody autora